simple bootstrap site development software
Gülçin KÖK YÜCEL - Yönetici Ortak

Kariyerine ilk olarak dünyanın önde gelen danışmanlık firmalarından birisi olan Adecco’da başlayan Gülçin, sonrasında Türkiye’nin en büyük dil okullarını bünyesinde bulunduran TEG(Time Education Group) bünyesinde devam etmiş yabancı uyruklu personel işe alımı konusunda çalışmıştır. TEG sonrasında Bilge Adam’da bilişim sektörü odaklı çalışmış ve daha sonra orta ve üst düzey işe alım danışmanlığı yapan bir firmaya geçiş yapmıştır.
Kariyeri boyunca birçok orta ve üst düzey pozisyonu ve toplu işe alım projelerini başarıyla tamamlayan Gülçin, işe alım konusunda başta Akfel, Avea (Türk Telekom), Borsa İstanbul, Bursagaz, CloudArena, Çift Geyik Karaca, Daikin, Defacto, Doğan Gazetecilik, Getron Bilişim, İSO, Peak Up, Simfer, 1v1y gibi birçok büyük firmaya hizmet vermiştir.

Gülçin, İşe Alım alanındaki 15 yılı aşkın süredeki deneyim ve birikimini bundan sonra Kreon çatısı altında iş ortaklarıyla paylaşmak için sabırsızlanmaktadır.

Evli ve Derin ile Barbaros isimli 2 çocuğu olan Gülçin, Marmara Üniversitesi, İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım mezunu olup, ileri seviyede İngilizce bilmektedir.Emre C. TANSUĞ - Yönetici Ortak

Kariyerine ilk olarak Garanti Bankası iştiraki Garanti Mortgage’ta İnsan Kaynakları’nda adım atmıştır. Daha sonra Finansbank İnsan Kaynakları ekibinde çalışarak devam etmiş. Finansbank’taki deneyiminin ardından inşaat sektöründe önemli bir marka olan ve Soyak Holding bünyesinde faaliyet gösteren Soyak Yapı’da tüm insan kaynakları süreçlerinde aktif olarak görev almış; pek çok işe alım ve yetenek yönetimi projesini yürütme imkanı bulmuştur. Soyak sonrasında danışmanlık sektörüne geçiş yaparak ve danışmanlık alanında ağırlıklı olarak orta ve üst düzey işe alım konusunda çalışmıştır.
Kariyeri boyunca birçok orta ve üst düzey pozisyonu ve toplu işe alım projelerini başarıyla tamamlayan Emre, işe alım konusunda Ağaoğlu Enerji, Borsan Grup, Daikin, Doa Yapı(Doğa Grup), Doğtaş, Egeyapı, Ernst&Young, Eti, Garanti Teknoloji, Golf Dondurma, Kastamonu Entegre (Hayat Holding), Palmali, Sur Yapı, Türk Telekom gibi birçok büyük firmaya hizmet vermiştir.
Emre, İşe Alım alanındaki yaklaşık 10 yıllık deneyim ve birikimini bundan sonra Kreon çatısı altında iş ortaklarıyla paylaşmak için sabırsızlanmaktadır.
Emre, Marmara Üniversitesi Yönetim ve Çalışma Psikolojisi mezunu olup, iyi düzeyde İngilizce bilmektedir.
Bahadır BATTAL - Avrupa Bölgesinden Sorumlu Stratejik İş Ortağı

Almanya’da doğup büyüyen Bahadır, Wuppertal’de Schumpeter İş ve Ekonomi Okulu’nda ekonomi eğitimini tamamladıktan sonra Almanya, Türkiye, Rusya, G.Kore, Çin ve Dubai gibi ülkelere danışmanlık veren uluslararası bir firmada görev yapmıştır. 2009 yılından beri Türkiye’de bulunan Bahadır, THY ve Yıldız Holding bünyesinde üst düzey yöneticilik yaparak değerli katkılarda bulunmuştur.
200 Üst düzey yönetici yerleştirmesi ve 80 üst düzey yönetim denetimi yapan Bahadır uluslararası düzeyde başarılı bir geçmişe sahiptir. Bahadır, Vera Partners Leadership’in Kurucusu ve Kreon Partners’ın Avrupa bölgesinden sorumlu stratejik iş ortağıdır.

İyi seviyede Almanca, İngilizce ve Türkçe konuşan Bahadır evli ve 1 çocuk babasıdır.


Bora YÜCEL - Kıdemli Danışman

Bora, Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümünden mezun olduktan sonra Avustralya’da Edith Cowan Üniversitesi’nde Pazarlama master eğitimini tamamlamıştır. Profesyonel kariyerinde Dünya’nın 3.büyük perakende firması olan Metro Cash & Carry ‘de 12 yıl farklı birimlerde üst düzey yönetici olarak hizmet vermiştir. Pazarlama, satınalma, görsel düzenleme ve planlama alanında kariyerinde birçok başarılı projelere imza atan Bora, Kreon Partners’da perakende sektöründe Kıdemli Danışman olarak çalışmaktadır.
Evli ve 2 çocuk babası olan Bora, iyi seviyede İngilizce bilmektedir.İlke AKKUZU - Kıdemli Danışman & İş Geliştirme Direktörü

İlke, Ege Üniversitesi Sosyoloji bölümünden mezun olduktan sonra,Maltepe Üniversitesi'nde MBA yapmıştır.
Profesyonel kariyerine Ergo satış ekibinde başlayan İlke, sonrasında uzun yıllar Garanti Emeklilik'te çalışmış ve görev aldığı süre içerisinde bireysel - kurumsal satış ve özel müşteri yönetimini kapsayan bölge organizasyonlarında görev almıştır. Garanti Emeklilik bünyesinde son olarak Senior Vice President olarak çalışan İlke, Kreon Partners'da satış & iş geliştirme ve yeni iş ortaklıklarından sorumlu olup aynı zamanda finans sektörü ve yönetim danışmanlık projelerinde Kıdemli Danışman olarak yer almaktadır.
Evli ve 1 çocuk babası olan İlke, iyi derecede İngilizce bilmektedir.